آمار
خدمات ثبت آنلاین
 
همایش

همایش ها

  |   تازه های ملاصدرا   |   بدون دیدگاه

اولین استارت‌آپ ویکند داده پلاس، 21 الی 23 تیرماه 1396 در شرکت داده‌پردازی ایران در چهار حوزه برگزار خواهد شد

داده پلاس، مرکزی جهت برگزاری استارت‌آپ‌ها و آشنایی با ایده‌های جدید است که با برگزاری نخستین استارت‌آپ ویکند در زمینه نرم‌افزارهای کاربردی، بانکی و اینترنت اشیا (IOT) تجارت الکترونیک گام نخست خود را در این زمینه برداشته است.این رویداد توسط یکی از باسابقه‌ترین شرکت‌های حوزه فناوری کشور و با مربی‌گری داوری اساتید باسابقه و نامی این حوزه برگزار خواهد شد.

نکته قابل اهمیت در روند برگزاری این رویداد امکان ثبت ایده‌ها توسط شرکت‌کنندگان دریکی از شرکت‌های ثبت است که مانع از کپی‌برداری ایده‌ها خواهد شد.مراسم افتتاحیه این رویداد ساعت 14 روز چهارشنبه 21 تیرماه با سخنرانی جناب آقای دکتر ترحمی، مدیر دانشکده جامع علمی کاربردی داده‌پردازی و تعدادی از مدیران این حوزه برگزار خواهد شد.تیم‌ها (یا اشخاص) فرصت دارند در زمان تعیین‌شده ایده خود را مطرح نمایند و در صورت کسب بیشترین امتیاز از سوی داوران فرصت حضور در این رویداد را خواهند داشت.

تیم‌های حاضر در رویداد داده پلاس تا ساعت 17 روز جمعه 23 تیرماه فرصت دارند ایده‌های خود را اجرا کرده و در مراسم اختتامیه نمونه‌های اولیه تولید شده را به داوران ارائه دهند.

در ادامه پس از اعلام نظر داوران سه تیم برتر انتخاب و معرفی خواهند شد.

جایزه نقدی این رویداد 150.000.000 ریال تعیین‌شده است

ثبت ملاصدرا نیز برای اولین بار بعنوان حامی ثبتی ، حقوقی و امنیت معنوی در این همایش حضور خواهد داشت . وظیفه ی این موسسه این است که شرایطی برای مخترعین ، ایده پردازان و طراحان فراهم نماید که با امنیت خاطر نسبت به مالکیت ایده ی خود ( با ثبت اولیه ایده) به معرفی ، رقابت و همکاری بپردازند.

بدون دیدگاه

ارسال یک دیدگاه

لطفا اطلاعات خود را وارد نمایید.
لطفا اطلاعات خود را وارد نمایید.
close
قالب وردپرس