آمار
خدمات ثبت آنلاین
 
اختراع

ثبت اختراع

اختراعی قابل ثبت است که حاوی ابتکار جدید و دارای کاربرد صنعتی باشد .ابتکار جدید عبارت است از آنچه که در فن یا صنعت قبلی وجود نداشته و برای دارنده مهارت عادی در فن مذکور معلوم و آشکار نباشد و از نظر صنعتی ، اختراعی کاربردی محسوب می شود که در رشته ای از صنعت قابل ساخت یا استفاده باشد .

ادامه مطلب

ثبت ایده

مالکیت محصولاتی که فیزیکی و ملموس هستند دارایی های محسوس به شمار می روند، ولی فعالیت ذهنی و فکری که در عرصه های مختلف صنعتی، علمی و ادبی و هنری به وجود آمده باشد از جنس فکر گرچه در دسته شی قابل لمس تجلی پیدا می کنند اما چیزی که آفریده ی پدیده آورنده است یک امر غیرمحسوس است و به این خاطر مالکیت فکری نامیده می شود.

ادامه مطلب
ایده
طرح-صنعتی

ثبت طرح صنعتی

تعداد زیادی از طراحان، هنرمندان و تولید کنندگان در زمینه طراحی و تولید محصولات مختلف فعالیت دارند و از قوانین طرح صنعتی انتظار دارند که از حقوق آنان حمایت نماید، خوشبختانه مکانیسم مناسب قانونی بوجود آمده ولی اکثر آنان از وجود چنین قوانینی بی خبر هستند. یکی از دغدغه های دائمی طراحان و  تولید کنندگان سوء استفاده از طرح های آنها پس از افشا می باشد.

ادامه مطلب

ثبت برند

با اینکه اکثر کسب و کارها به اهمیت استقاده از علائم تجاری به منظور تمیز دادن محصولات‎شان از محصولات رقبا پی برده‌اند، همه آنها اهمیت حمایت از علائم تجاری از طریق ثبت را درک نکرده‌اندممکن است به منظور دریافت منابع مالی یا وام از موءسسات مالی استفاده شود که بطور فزاینده‌ای از اهمیت علائم برای موفقیت کسب و کار آگاه می‌شوند.

ادامه مطلب
علامت
کارت

کارت بازرگانی

يكي از مدارك اصلي كه در رابطه با مبحث واردات / صادرات كالا الزام داشته و جزو يكي از اركان اساسي اين مقوله ميباشد   كارت بازرگاني   است  كه توسط اتاق بازرگاني و صنايع و معادن ايران توسط مركز و يا شهرستانها به نام متقاضياني كه واجد شرايط باشند صادر ميگردد .

ادامه مطلب

رتبه بندی

رضایت مشتری یکی از شرایط اخذ رتبه برای شرکتهای انفورماتیکی می باشد. به طور کل رضایت مشتری، تعداد نیروی متخصص و میزان مبلغ قراردادهای شرکتهای انفورماتیکی برای ارائه مدرک و رتبه به این شرکتها مورد بررسی قرار می گیرد.رتبه انفورماتیک از رتبه 1 تا 7 ارائه می شود. که رتبه 7 کمترین رتبه و رتبه  1 بالاترین امتیاز را دارد.

ادامه مطلب
رتبه
لطفا اطلاعات خود را وارد نمایید.
لطفا اطلاعات خود را وارد نمایید.
close
قالب وردپرس